Prostě já...

Jak si zapnout neomezená data u T-Mobile?

Platí to pro všechny? Nebo jenom pro ty, kteří data používají běžně?

Nejlepší odpověď
Schluker

Zapnout je potreba v aplikaci. Jake jsou podminky se dozvite po prokliku z odkazu ve zdroji.

Kratky vynatek:
Nabídka je určena pro všechny Účastníky s paušálním hlasovým tarifem uzavírající Účastnickou smlouvu v postavení spotřebitele či podnikatele s výjimkou Účastníků, kteří využívají výhod plynoucích z Rámcové smlouvy nebo Smlouvy významného zákazníka a dále jen určena pro Účastníky, kteří:

  • mají na telefonním čísle pod Rámcovou smlouvou aktivovaný balíček Mobilní internet Extra nebo Mobilní internet Extra Nastálo, vždy s datovým objemem 2,5 GB a výše nebo
  • využívají předplacené služby Twist a mají aktivovaný některý z datových balíčků Twist Internet na měsíc s měsíční obnovou nebo datový balíček Twist Internet na rok; přičemž

podmínkou využitelnosti Balíčku je tedy současná aktivní datová propozice v rámci nastavení své Účastnické smlouvy.

Zdroj: https://www.t-mobile.cz/spor­tovnileto

Další odpovědi
elkon

Pro ty, kteří to mají zaplacené.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.