panenka

Jak si z jedné pamětovky zkopírovat písničky do druhé?

Dobrý den dnes jsem si koupila pamětovku a chtěla bych si ty písníčky které mám na jedné pamětovce zkopírovat do druhé můžete mě poradit jak na to prosím přesný postup mooc děkuji

Nejlepší odpověď
Michal Kole

strčíš paměťovku do PC a přetáhneš na disk
vyndáš paměťovku a zastrčíš druhou a z disku přetáhneš do paměťovky

Další odpovědi
lexx

Ano, přesně jak popsal Kole. Stejně jak kopie z diskety na disketu – přes dočasné úložiště na HDD počítače. PC musí mít čtečku na ten správný typ karty, umí i některé tiskárny, Canon, HP a další.