qpa02956

Jak si vysvětlujete, že se tento starý italský song se stal populární až v roce 2023?

https://youtu­.be/qz88Dx-_lA4?si=MwqJi­0voPNkapqhq

Nejlepší odpověď
Ametyst

Dnes přece rozhodují globální korporáty, co se nám má líbit, a co máme poslouchat. Přes noc vyrobí dívčí nebo chlapeckou kapelu, nebo cokoliv, a protlačí je do medií. Media pak omílají jeden tzv. pilotní singl až do zblbnutí.

Další odpovědi
Drap

Nevysvětluji. To neni můj problém. Je mě to zcela putna.

da ny

Také je mi to putna.
Je to byznys, rozhoduje, co se bude hrát, podporuje, koho uzná za vhodné.
I u nás je naprosto běžné, že nějaká skupina/zpěvák „opráší“ 10, 20, 30 let starý hit.
Svůj nebo cizí. Ten se u posluchačů ujme, nebo jim ho rádia/TV vnutí. Poslouchat to není ničí povinnost.

Pepa25

Píseň Bellisima složii Paolo Antonacci a Davide Simonetta v srpnu 2021, takže rozhodně nejde o „starý italský song“). Vydána byla v září 2022. V souvilosti s aktuální popularitou Disco Paradise (Fedez, Annalisa, Articolo 31) jsou logicky posouchanější i předchozí věci od Annlisy …

Zdroj: https://en.wi­kipedia.org/wi­ki/Bellissima_(An­nalisa_song)#Bac­kground_and_com­position

Kelt

Udělat dneska hit není problém pro toho, kdo nahraje skladbu a zajistí, aby se skladba často hrála. Vše je komerce, buisness.