tomáš007

Jak si ochočit a krmit vlka? (minecraft)

Nejlepší odpověď
venkovan

No nevím jakého vlka chceš sehnat – musíš na něj mít povolení o původu.
Toho druhého bych nechoval, toho se snažím co nejrychleji zbavit.

Další odpovědi
ncls55

On myslí ve hře minecraft(nevím jeste sem to nezkoušel)

Drap

Čistého vlka nelze zcela ochočit, lze ho hodně domestikovat, naučit dělat spoustu věcí, ale určité vrozené vlastnosti nelze jen výcvikem překonat. Například stále zůstává ta vlčí plachost , v případě že je situace kdy nená kam ustoupit až agresivita a zákeřnost.
Jinak výcvik podobně jak u psa, ale vlk potřebuje téměř stálý kontakt, spoustu času a hodně trpělivosti.

zl@tk@

Vlka chyceného v přírodě ochočit natrvalo nejde. On třeba bude poslouchat, bere si jídlo z ruky, ale když na něj přijde " volání přírody " tak je ochoten prosvoji tužbu zakousnout i svého pána.

samicek333

úplně asi ne, ale možná by se naučil pár „povelů“, které by samozřejmě plnil podle nálady a pak asi ještě krmení – aby si bral z ruky

Vlka ochočit nejde, možná můžete zkusit československého vlčáka – kříženec ovčáka a vlka, který je i přes křížení stále plachý, ale dá se, i když těžce, vycvičit

MCAlPacino

OMG lidi… Vy sem píšete jak ochočit normálního vlka, ale on potřebuje vědět jak ochočit vlka v Minecraftu…
Jednoduše: 1) Příjdeš k němu.

  1. Dáš mu kost… (Vezmeš ji do ruky a na psa klikneš pravym) Objeví se srdíčka.
  2. Dáváš mu maso a hladíš ho. (Vždy klíkáš pravym)

No a za 4) Když na něj klikneš prazdnou rukou, sedne si a čeká a když znova tak se postavi a jde za tebou. :DDD je to snadný