StandaSan

Jak si najít práci, kde budete spokojení?

Hezký večer,

zrovna jsem objevil stránky VímVíc.cz, kde mě konkrétně velmi zaujalo hodnocení zaměstnavatelů – https://www.vim­vic.cz/firmy/re­cenze , což je podle mě něco, co na internetu už dlouho chybělo.

Znáte tyhle stránky? Máte třeba nějaké tipy na další podobné weby, které by se mohly hodit člověku, co hledá zaměstnání?

Odpovědi
Kepler

Tu stránku jsem dosud neznal, protože jako důchodce mě už tyto věci nezajímají. Hodnotím ji ale kladně. Ale k hlavní otázce: je nutno mít vlastní představy o zaměstnání, kde bys mohl být spokojen. Kritéria: kvalifikace, nabídka zaměstnavatele, místo zaměstnání a více. Existuje spousta pracovních agentur, vyhledávačů atd. Tam je nutné nastavit si filtr nabídek podle vlastního zájmu a pak jen vybírat. Dokonce může pomoci i nabídka práce z místního ÚP.

dubraro

To je nedorozumění.
Práce je pro obživu. Ne pro spokojenost nebo zábavu.
Život začíná až po práci (pokud na to zbývají síly).

novaklen

To nevypadá vůbec špatně. Myslím si, že taková stránka, kde lidé mohou hodnotit zaměstnavatele se určitě hodí. Já se například zrovna po nějaké nové práci dívám, takže ji dost možná i vyžiju. Zrovna včera jsem projížděla nové pracovní nabídky na https://www.hit­prace.cz/ a jedno pracovní místo mě tam dost zaujalo. Tohoto potenciálního budoucího zaměstnavatele si tedy určitě „proklepnu.“

devitkac

To je super stránka. Díky za tip. Zrovna tam koukám na svého bývalého zaměstnavatele a to hodnocení teda nic moc. To odpovídá, také jsem tam nebyl moc spokojený. Jsem velmi rád, že jsem z té práce odešel, protože nebýt toho, tak by mě asi nikdy nenapadlo, že bych si mohl rozjet vlastní podnikání a dělat tak to, co mě baví. Se rozjezdem mého podnikání mi hodně pomohli tady: https://www.i­offshore.cz/

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.