Janča169

Jak si mám založit fanklub?

Chtěla bych mít fanklub pro nějakou slavnou osobnost.Jak to mám udělat?Vůbec nevím.Díky a omlouvám se nevím kategorii
Doplňuji:
Když neberu facebook

Nejlepší odpověď
anonym

třeba na Facebooku

zde http://www.fa­cebook.com/pa­ges/create.php
Doplňuji:
když neberete facebook? … tak asi nejlépe založením fanouškovské web stránky nebo blogu zde www.webnode.cz, www.estranky.cz, nebo zde www.blogger.com, www.blog.cz, atp.

anonym

bez facebooku však budete hůře hledat návštěvníky, budete odkázána pouze na ty co příjdou z vyhledávačů …

ideální je kombinovat obě možnosti, založit stránky a součsně je propojit s facebook kanálem.