založit facebook

chtěla bych synovi založit facebook ale pokáždé na odkazu registrace se mi otevře můj facebook, prosím poraďte

Nejlepší odpověď
Lucimia

Dejte odhlásit.
Jinak nevím, proč synovi zařizujete facebook.

Další odpovědi
alexandra

Nevím,proč by nemohl někdo synovi založit Facebook.Asi proto,že to neumí.Já sama jsem zakládala Facebook asi pěti svým kamarádkám.To proto,že počítači moc nerozumí,a já je to pomalu po trochách učím.Takže,na svém Facebooku máte vpravo účet,na ten klikněte a dejte odhlásit.Pak založte nový facebook a vždycky se musíte odhlašovat a přihlašovat,jako u emailu,pokud používáte jeden počítač.

GangstaHelper

Chudák syn…