ZlatejKluk

Jak si mám najít holku?

Mám zájem o vztah, ale vůbec nevím kde nějakou najít, nebo se s nějakou holkou seznámit. Zaujmout holku mi nedělá problém, ale spíš jí najít je problém, protože nechci vztah na dálku, ale aby moje holka byla kousek ode mě.

Odpovědi
seraphico

Tak jak, nebo kde? Pokud nechceš vztah na dálku, tak hledej ve své škole, zábavovkách, knihovně, trzích apod. Prostě tam, kde se scházejí místní. Nepíšeš odkud jsi, ale míst je většinou hodně.

elkon

Na zábavě, u vody, při sportu, ve škole, v tramvaji, ve vlaku a pod.

Tuisenim

Zkus otevřít oči a dívat se tak, aby jsi neviděl jen vzhled…pak možná uvidíš i ty, které jsi přehlížel.

paul1

Možná i na uici – je třeba si všímat signálů, které vysílají. Pokud uvidíš trochu zájmu v očích holky, kterou potkáš, tak pozdrav a zkus se přimluvit. Nic se nestane, když to nevyjde.