dust8

Jak si má někdo dopředu naplánovat betonování vjezdu, když se nedá 100% spolehnout na předpověď počasí a mohlo by pršet?

Nejlepší odpověď
mosoj

1. Nebetonuj když jsou mračna. Pokud nejsou, nebude pršet. Za dvě hodiny po betonování již déšť nevadí. Naopak.
Jinak stačí zakrýt zakrývací plachtou pro malování za pár šupů.

Další odpovědi
elkon

Zkušený člověk to udělá v období kdy nejsou deště, nebo si připraví plachtu na zakrytí. Stačí zakrýt do druhého dne. Po odkrytí postříkat vodou pro lepší tuhnutí. Ta plachta je proto, aby to déšť v čerstvém stavu nepoškodil.

Emefej

Úspěšnost předpovědi na 1 den se pohybuje okolo 97%. Ta 3 procenta představují riziko, které musíš podstoupit.