hanny 2

Jak si budete užívat předvánoční čas?

Myslím posezení s přáteli,vánoční trhy,večírky,kul­turní akce atd.....

Nejlepší odpověď
anonym

Doufám, že bude brigáda na stánku s prodejem punče, chtěla bych si přividělat.

Další odpovědi
ptáč

Budu hlídat klid a mír a budu s vámi.

anonym

Na večírky nechodím,ale jdu na jarmark jako účinkující a pak se chystám na koncert jedné kapely.

anonym

Tento týden budeme mít „panelákovou zabijačku“ a až do vánoc se budu věnovat uzení, aby rodina, přátelé a kupující měli něco dobrého na Vánoční a Silvestrovský stůl.

Klaproth

S pracovně-společenských důvodů budu muset na 2–3 večírky zajít. U nás na vesnici již tradičně chodím s Mikulášem jako čert, to je vždy nejnáročnější část předvánočních příprav.

gecco

Doufám, že nebudu muset vyrazit na žádný trh, na večírek snad jen na jeden…
😉

VeRe1983

Nijak, vánoce mě deprimují. Kdybych nebyl srab tak se oběsím už loni, takže budu doufat, že časem pojdu přirozenou cestou. Tohle období roku naprosto nesnáším.

lota

Na vánoční trhy chodím hlavně kvůli svařáku, jako setkání s přáteli. Možná letos i někam vyjedem (http://amplion­.centrum.cz/hle­dat?q=v%C3%A1no%C4%8Dn%C­3%AD+trhy&x=0&y=0 ) – teda, pokud seberem odvahu.:-(

anonym

došla munice mám pro každého pět…

gecco

DTTO…

anonym

„přivydělat“

gecco

😉