Rokio

Jak sehnat češtinu pro Oblivion?

Jedná se o základní hru vylepšenou o všechny datadisky.

poznámka: Informaci nemám pro sebe, ale zjišťuji ji pro jednoho youtubera, který se na ní ve video zeptal.

Odpovědi
aliendrone

No, se divím (páč VÍM, žes psal o tom, že POblivion hraješ ;) :D), že NEVÍŠ, že jednak existují různé patche hry, druhak i příslušně různé verze češtin (pro STEAM, pro placku, jakkoliv by měly být HODNĚ podobné).

Každopádně zkus > https://www.far­flame.cz/obli­vion.htm , jinak s využitím NEZBYTNÝCH nedodaných info musíš googlit, já mám dnes „tulení nemoc“. Hele, nejsi ty NÁHODOU Rokio nebo jsi tu poprvé, že se neumíš pořádně zeptat woe? ;) :D :D

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.