9 řemesel

Jak se změří množství oleje v

převodovce u Š-Felicia?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Otevřeš motorový prostor a vyšroubuješ náhon tachometru. Pozor na to ozubený kolečko. To by mělo být lehce namočené, ale jen trošku. to je hladina oleje.

Další odpovědi
fira

Měli by tam 3 šrouby.Nalé­vací,kontrolní a vypouštěcí.Povolíš kontrolní a když ti olej nepoteče tak doleješ.Leješ dokud ti otvorem pro kontrolní šroub nepoteče.Pak zašroubuješ kontrolní šroub.

Jag

Jak říká Miroslavst ale opravu pozor na ozubené kolečko náhonu protože může vypadnout do převodovky a pak je to docela velký problém jinak stačí aby byl olej vidět v tomto okýnku a množství je 2,5l oleje(nebo vypustit odměřit a nalít)