Avatar uživatele
iwetax

Jak se zbavit zápachu v chodbě bez oken?

Naše štěně mělo po dlohé době průjem- v noci. Už vydržela dlouho (od 22–5hod). Průjem dostala velký a do 5hod ráno vykajdila co mohla. Samozřemě už je to uklizený a asi pětkrát vytřený, ale pach zůstal. Chodba je bez oken a větrání, mám otevřená okna do kořán, dala jsem do elektriky vůni, ale pach je tady pořád. Dnes má navíc přijít sestřenice na návštěvu.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Jahoda před 5084 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

existují prostředky přímo na pohlcování zápachu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Do vody na vytírání přidejte trochu Sava, vytřete s tím podlahu a vyvětrejte.
Savo musí být chvilku cítit.
Pohlcovače pachu jsou jenom marketingové prostředky jak z lidí vytahat peníze.
Příčina pachu musí prostě pryč.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Wareg

Tak problém se štěnětem a výkaly jsem neměl, nicméně jednou se mi, s odpuštěním, díky alkoholu podařilo pozvracet celou místnost, od postele, přes podlahu, až po kuchyňskou linku… Jediné, co mi pomohlo na ten odér bylo neustálé větrání a stříkání různých vonících prostředků, třeba takových, jak se používá na toalety. Zkuste ještě krom oken otevřít dveře, ať je větší průvan a pořád dokola. Chce to čas a trpělivost! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luss

Zkuste zapalene svicky. Nemusi byt ani ty navonene. Uz tady v diskuzi o zapachu po cigaretach toto padlo a z vlastni zkusenosti vim, ze kdyz jsme na horach bydleli v 6 lidech v apartmanu s malym WC, chlapi chodili na „velkou“ se svickou, tak aby po nich byl zachod ihned nebo rychle pouzitelny, protoze nas na 1 WC bylo 6. tak treba to pomuze.
Doplňuji:
tim nechci rict, ze zena je vzdy ta vonava kvetinka :) je tam tolik casu nenasedi, necte si, pouzije WC a vypadne.

Upravil/a: Luss

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Greneia

Iwetax .. vytři chodbu, ale přidej do kýble krom saponátu i pár lžic octu a zbytek, to co děláš .. větrat, vůně, svíčka a jinak co se mi vždy osvědčilo, tak vonné tyčinky, ty přerazí všechno.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Zkuste misku se solí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Přidala bych do vody na vytírání trochu octa. Ten částečně pohlcuje pachy.
Vůně pachy nepohlcují, ani ty na WC, pouze přebijí odér. Aspoň ty, které jsou k dostání běžně v prodejné síti.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Vercule

A co třeba pohlcovač pachu. My ho bereme od alpik a ten je super. Účinný, fakt funguje.

Avatar uživatele
TominkaFuky

Já jsem ještě neměla účinný polcovač… Všechno, co jsem zkusila, to byly opravdu jen krycí vůně. Ale tady ten od Alpik je super, dokonalost sama. Perfektně účinkuje.

Avatar uživatele
Vercule

Jooo, to mi ani nemluv… Já jsem toho zkusila fakt hodně, než jsem zkusila ten likvidátor z alpiku. A jako díky bohu za něj! Konečně fakt kvalitní pohlcovač.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Ten je vynikající. Taky jsem si ho od alpik koupila a jsem nadšená. Konečně pohlcovač a ne jen překrývač :D

Avatar uživatele
Kajolka

Musím teda říct, že my jsme zkusili metod, jak pach pohltit. Zkusili jsme difuzery, voňky, bytové parfémy a nic. Ale ten pohlcovač od alpik, ten je teda super. Fakt jednička, pach opravdu zlikviduje.

Avatar uživatele
Cizecek.M

Nene, toto máme taky za sebou. Tohle nemá cenu… Nic nefunguje líp, než ten pohlcovač pachu od alpik.

Avatar uživatele
Cizecek.M

A vy si ten likvidátor kupujete proč? Kvůli čemu? :)

Avatar uživatele
Honzin8

A jaká vůně se ti osvědčila? Přeci jen tu nabídku mají širokou, tak se ptám :)

Avatar uživatele
Cizecek.M

S jakým přesně máš zkušenosti? A provoní taky ten prostor?

Avatar uživatele
Vercule

Jojo, pokud koupíš ten od toho alpik, tak ten je fakt super. On totiž ten pach fakt pohlí a jen ho nemaskuje.

Avatar uživatele
elektrikář

Zápach se zřejmně navázal na zeď . Můžete na to rozprášit nějakou desinfekci, nebo vymalovat.

před 5020 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

mosoj,iwetax to už uklidila a několikrát umyla,tak se domnívám,že důvod proč to smrdí,je jen ve vzduchu a ne na podlaze.

před 5084 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek