namiikk

Jak se mam zbavit smradu v bytě?

vcera vecer to u nas doma smrdelo jako kdyby neco horelo.a smrdi to az do dneska jak se mam toho smradu zbavit. a u nas doma nejsou nejaky vonavky urcene k smradu domova.

Nejlepší odpověď
mosoj

Uhasit to.

Další odpovědi
Funna

a co otevřít okna do průvanu?

elektrikář

Pro jistotu prohlédni všechny zásuvky zda v některé není uvolněný drát a nehoří na něm izolace. Je tam nebezpečí požáru.
Jinak jde v plechovce od konzervy spálit černé kafe. Kouř z něj pohlcuje všechny pachy. Po vyvětrání zůstane jen příjemná kouřová vůně, Já toho vždy po příjezdu na chalupu špetku hodím na kamna kde se dlouho nevětralo.