Juliegrossov

Jak se zbavit stresu?

Ahoj chci se jen zeptat jak se mám bavit stresu třeba ze skoly atd. Dekuju za každou odpověď

Nejlepší odpověď
Mr. Marek

Je to individuální, příklady:

• chodit ven do přírody
• pravidelně udržovat kontakt s přáteli (Skype)
• něco si přečíst
• teplá koupel
• sportovat
• dodržovat plnohodnotný spánek
• uvařit si něco dobrého
• omezit čas na sociálních sítích
• poslech oblíbené hudby
• pustit si zajímavý film, seriál…

S těmito body, pokud si je dobře rozvrhneš, budeš zvládat povinnosti lépe.

Další odpovědi
quentos

Špatně položená otázka. Stresu se zbavit nelze, to by člověk nebyl schopen nic dělat. Stres motivuje k činnosti, a navíc, aby to nebylo tak jednoduché, se ještě dělí na prospěšný (eu-stres) a škodlivý stres (distres). Toho dobrého se, předpokládám, zbavit nechceš. Zřejmě se chceš zbavit škodlivého stresu, viz odpověď výše.
Více viz zdroj

Zdroj: https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Stres

nyjono

Vyřeš příčinu stresu.
Tedy popřemýšlej, co konkrétně tě stresuje a na tom zapracuj.

paul1

Pro uklidnění hodně pomáhají meditace.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.