Tom 25

Jak se zbavit pocení nohou?

Když mám boty s ponožkama, strašně se mi potí nohy. Proto chodim naboso v bozech, kde se mi potí míň, ale ppřád pptí. Jak se toho zbavit?

Odpovědi
iceT

Pořídit kvalitní bavlněné ponožky, střídat boty a pečovat o ně, stejně jako o nohy. Používat protipotící přípravky, zkusit lázeň s koloidním stříbrem nebo si koupit ponožky s nanostříbrem.

Kepler

http://www.od­povedi.cz/

pucipuci

Je to běh na dlouho trať, ale jde to. Zajít si na kožní, skoro každý má nějakou plíseň. Dostanete vodičku na nehty a mast na chodidla. Tak 3–4 týdny pravidelně mazat. Koupit si v lékárně nějaké antimycotikum a vystříkavat boty a papuče, pokud nosíte krosky, tak denně vymývat. A po měsíci by měl být klid. Stačí pak udržovat obuv spreji z marketu (drogerie) za 39 Kč. Ale pokud ponožky, tak 100% bavlna.

Lenka Skobka

čau, tady je pár tipů, co dělat s pocením nohou

Zdroj: https://sweat­stop.cz/conten­t/19-nadmerne-poceni-nohou

Kepler

Omlouvám se, nepodařilo se mi dát odkaz na již několikrát diskutované téma.