jaja12345678

Jak se zbavit pocení v podpaždí?

Je mi 18 let a mám strašný problém s pocením v podpaždí. Když jsem doma, tak se nepotím vůbec, ale stačí, když přijdu do školy, hospody nebo jen na autobus hned mám „koláče“, který jsou pořádně vidět a je to otravné. Už jsem vyzkoušela všechny možný deodoranty a antiperspiranty. Ve škole třeba i jen sedím a přesto se potím, přitom doma se vůbec nepotím. Jestli někdo máte nějakou radu, tak mi prosím poraďte. :)

Nejlepší odpověď
briketka10

Na pocení používám Baleu Sensitive DEO KRISTALL
Po Dricloru mě pálila pokožka :
Dobrý den, zkuste Balea Deo Kristall Sensitive z drogerie DM. Koupila jsem si ho v létě a testovala i ve vedru a osvědčil se. Je bez parfemace a nezanechává skrvny. Aplikuje se na čisté podpaží po navlhčení. Stál mě asi 60.-Kč.
http://www.dm-drogeriemarkt­.cz/cz_homepa­ge/balea_nove/ba­lea_produkty/ba­lea_produkty_de­odoranty/bale­a_produkty_de­odoranty_ostat­ni/681670/48458_de­o_krystal.html

Pomocníci proti pocení z Módního pekla :
http://www.mod­nipeklo.cz/2011/09/­sedm-malych-pomocnicku/

Další odpovědi
redy

Přestaň jíst rajčata. Četla jsem článek,mám dojem že na novinky.cz
Najdi a čti 🙂

arygnoc

potiť sa je normálne.

utierajte sa častejšie v podpazuší navlhčeným obrúskom (bez antiperspirantov, podľa možnosti iba navlhčených vodou).
používaním chémie sa rútite do alergickej pasce, prípadne i obehových problémov (narušením termoregulácie organizmu – na termoreguláciu totiž potenie slúži).

príroda je múdra, hlúpi ľudia nech si rhnú nohou. i móda.

😉

gecco

Nejspíš trpíš nějakou sociální fobií – zajdi za psychologem, pocení je jen projevem, musíš se zbavit příčiny…
😉

anonym

Myslíš pod paží že ano?
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=pocen%C3%AD%20­v%20podpa%C5%BE%C3%­AD

ReHu

Zkus použít Driclor.

střevo

to by ti eště nějakej vůl moch poradit Driclor…vykašli se na chemii a voblíkni si pod košili tílko s rukávama kerý to v podpaždí nasaje 🙂

arygnoc

redy:

nj, novinky.

😉

redy

arygnoc fakt sem to četla, nechce se mi to hledat.
Ale když jinak nedáš tak to najdu 🙂