Avatar uživatele
jirka F

Jak se zbavit bludu, který mě neustále pronásleduje, nebo ho alespoň oddálit?

Pořád mám blud, že mě chce někdo za 4 roky zabí, a ten blud mě pronásleduje už řadu dnů, zatím jsem to nikomu ani rodině neříkal, protože by je to asi rozzlobilo, ale prostě i když jsem v práci nebo něco dělám, tak mně to prostě nedá pokoj. Co s tím mám dělat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Odpoveď byla označena jako užitečná

Nech se od odborníka blud vymluvit. Pokud psychiatr (odborník) ti ho nevymluví, pomůže lék.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Trpíš stihomamem, chce to odbornou pomoc. Nejlepší odborné zařízení tohoto druhu je v petřínském bludišti. Tam zabloudí i ten nejvytrvalejší blud.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Zaveď ten blud do hlubokého lesa, pokud možno tam, kde má Její Excelence chaloupku z perníku. Pak RYCHLE zdrhni a doufej, že blud dobloudí až k chaloupce. Pokud se to podaří, máš VYŘEŠENO! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

V mysli si z5ně PŘESNĚ dohledej zrod svýho „bludu“ (DATUM!!!) a poznamenej na takové místo, abys na to po čtyři léta nezapoměl. Na den přesně, za čtyří léta, DÁVEJ BACHA – buď v ten den ve střehu a nepouštěj tu věc až do půlnoci z mysli! Totiž bludy nejsou, čím se zdají být. (;

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Pokud by nepomohlo to bludiště, tak zkus do obludária. Další možností je velbloudoterapie.

Upravil/a: EKSOT123

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek