jirka F

Jak se zbavit bludu, který mě neustále pronásleduje, nebo ho alespoň oddálit?

Pořád mám blud, že mě chce někdo za 4 roky zabí, a ten blud mě pronásleduje už řadu dnů, zatím jsem to nikomu ani rodině neříkal, protože by je to asi rozzlobilo, ale prostě i když jsem v práci nebo něco dělám, tak mně to prostě nedá pokoj. Co s tím mám dělat?

Nejlepší odpověď
Rokio

Nech se od odborníka blud vymluvit. Pokud psychiatr (odborník) ti ho nevymluví, pomůže lék.

Další odpovědi
Kepler

Trpíš stihomamem, chce to odbornou pomoc. Nejlepší odborné zařízení tohoto druhu je v petřínském bludišti. Tam zabloudí i ten nejvytrvalejší blud.

aliendrone

Zaveď ten blud do hlubokého lesa, pokud možno tam, kde má Její Excelence chaloupku z perníku. Pak RYCHLE zdrhni a doufej, že blud dobloudí až k chaloupce. Pokud se to podaří, máš VYŘEŠENO! ;) :D :D

zjentek

V mysli si z5ně PŘESNĚ dohledej zrod svýho „bludu“ (DATUM!!!) a poznamenej na takové místo, abys na to po čtyři léta nezapoměl. Na den přesně, za čtyří léta, DÁVEJ BACHA – buď v ten den ve střehu a nepouštěj tu věc až do půlnoci z mysli! Totiž bludy nejsou, čím se zdají být. (;

EKSOT123

Pokud by nepomohlo to bludiště, tak zkus do obludária. Další možností je velbloudoterapie.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.