Avatar uživatele
quentos

Jak se zbavit chybného údaje o venkovní teplotě a momentálním výskytu vlastníka telefonu Samsung Galaxy S5 na displeji?

Nebudete věřit, ale momentálně mi na displeji svítí nápis „Lyžbice-sever, 0 °C“. Jak již napovídá údaj o teplotě, svítí to tam už od prosince, kdy jsem v Třinci (jehož součástí Lyžbice jsou) byl, a nemůžu se toho zbavit. Funkce „moje poloha“ je vypnutá (jinak by to žralo baterku), ostatně ještě aby ne, to by se sekla asi o 400 km…
Telefon Samsung Galaxy S5, OS Android, stáří cca 3 roky. Díky.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1042 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Mno, já sice nwm jestli je to klasická appka nebo pouhý widget, ale zkusil podržet na tom chvíli prst (obrazovka se trochu smrskne) a

  1. objeví se ikona koše > přesunout „počáskový“ widget do něj

NEBO

  1. objeví se seznam widgetů a ty na něm „defajfkuješ“ zaškrtnutý „počáskový“ widget

A jestli to je samostatná nainstalovaná appka, tak odinstalovat. Tywoe těch změn s každou další verzí samotného Androše je fakticky moc, já si už pamatuji jen ty poslední. :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Odinstaluj tu aplikaci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

Jsi vůbec připojený na datech?? Jak se to chová v jiné lokalitě? Pokud nepotřebuješ údaj o počasí, tak jej z obrazovky odstraň.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
quentos

autacek: ne, na datech nejsem.

před 1032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
autacek

@quentos pokud nejsi na datech, tak to nemůže znát venkovní teplotu, to je docela logické. Widget z plochy odstraň a máš po problému. Případně nech telefon občas připojit na net alespoň přes wifi.

před 1032 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

elkon: Jakou?

před 1042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Tu, která to zobrazuje.

před 1042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Schluker

*kterou?

Pardon, nemohl jsem si pomoct 😁

před 1042 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

V SSJČ píší, že dnes už to není chyba zaměnit, takže fail… chce to sledovat update, když už chce člověk machrovat…

před 1040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Schluker

Od nekoho, kdo opravuje cizi prispevky bych ocekaval pouzivani “krasne” cestiny strejdo 😉

před 1040 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
elkon

Schluker 👍👌👍

před 1042 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek