Sea

Jak se zbavím nefunkčních ikon na mobilu?

Ahoj, jak odstraním nefunkční ikony na mobilu HTC wildfire S? Jedná se o stažené položky z android marketu, které jsem poté odinstalovala na marketu, ale ikony mi zůstaly na mobilu. Když na ně kliknu, zobrazí se hláška, že položka je již odinstalována, ale chci odstranit i tu ikonu a nevím, jak…poradíte? Předem díky
Doplňuji:
balco, díky, ale to jsem zkoušela a vždy mi to přejde samo i s ikonou na hlavní plochu, koš se objeví dole a napíše se hláška, že plocha je již plná. Přesunu tedy ikonu do koše, ale ve stažených položkách mi ikona trčí vesele dál…

Nejlepší odpověď
balca

Najede na tu ikonu prstem,podrzis,mel by se to objevit bud na vrchu nebo dole takovy kos tak na nej tu ikonu nasmeruj chvili pockej a pust melo by to byt hotovou.