Salio

Jak se zbavím bradavice,když mám sníženou imunitu?

Doktorka mi to už odstraňovala tekutým duskem 3× a řekla mi,že mám sníženou imunitu…

Nejlepší odpověď
badisko

no nejednoduseji trvale a zdarma timto … http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vla%C5%A1­tovi%C4%8Dn%C3­%ADk_v%C4%9Bt%C­5%A1%C3%AD Vlastovicnik vetsi … pouziva se mleko ktere vyteka za stonku … nebo vytvořit nevzhledný výrůstek. Než navštívíte kožního lékaře, který vás problému zbaví pomocí kapalného dusíku, laseru nebo ostré lžíce, zkuste domácí léčbu.

Česnek nakrájíme na plátky a zalijeme octem. Necháme 7 dní v uzavřené lahvičce. Přikládáme každý večer na bradavici. Zabalíme, aby z bradavice česnek nespadl.

Přiložte plátek citronu, ovažte a ponechejte, než citron vyschne. Opakujte tolikrát, než se vám bradavice vyloupne.

Jednou denně po koupeli přikládejte na bradavice vnitřek z banánové slupky. Po týdnu bude bradavice měkčí a zmizí bolest, po dvou týdnech se viditelně scvrkne. Po léčbě, která by měla trvat maximálně 6 týdnů, úplně zmizí.

Bradavici potíráme šťávou z vlaštovičníku, ale pozor – je jedovatý!

Postižená místa potíráme denně propolisem, po krátké době zmizí.

Šancí je imunita

Přibližně každý desátý člověk měl šanci se v životě osobně setkat s bradavicí. Prevencí je jedině zvýšení imunity – tomu lze napomoci užíváním multivitaminových přípravků spolu se smíšenými karotenoidy a vitaminem C
vice ve zdroji … http://zena.cen­trum.cz/zdravi/cla­nek.phtml?old_ur­l=zdravi/prirod­ni-medicina/2010/5/26­/clanky/jak-odstranit-bradavice-bez-doktora/ osvedceny je zejmena zminovany Vlastovicnik vetsi ..
Doplňuji:
nebo zde jsou pripravky na odstraneni bradavic … http://bradavi­ce.heureka.cz/
a tady jak posilit imunitu … https://www.go­ogle.ie/search?q=jak+po­silit+imunitu&i­e=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=or­g.mozilla:cs:of­ficial&client=fi­refox-a&channel=fflb

Další odpovědi
anonym

Pokud máš sníženou imunitu, tak se s doktorkou poraď, jakým způsobem ji konkrétně u tebe půjde zvýšit.
Já osobně pár bradavic za svůj život likvidovala také a nejvíc se mi osvědčilo zmrazit a vyloupnout nebo v rámci drobné chirurgie vyříznout. Vlaštovičník, citron, česnek jsem zkoušela, ale bylo to zdlouhavé a málo účinné.
Asi bych zašla ke kožnímu lékaři a řekla mu, že mám sníženou imunitu, aby s tím počítal nejen při odstranění bradavic, ale případně aby doporučil i další léčbu a prevenci.

zjentek

protože máme sníženou imunitu, proto máme (mimo jiné) bradavice. Netřeba nikde o snížené imunitě mluvit, odborník ví (pokud vidí bradavice), že naše imunita nepracuje správně. Při 100% funkčnosti imunitního systému mizí (mimo jiné) bradavice! Což znamená, že mizí určité druhy viru (mimo jiných zlepšení), o což se postará funkční imun.systém.
Mi osobně náhle zmizely bradavičky na krku (cca 15) po absolvování 60ti denní procedury zde: