Lgee

Na co zdlouhavé líčení? Proč neaplikovat mužům místo toho pilulky, aby ženy viděli buď v lepším světle, nebo v reálném?

Proč se prostě nedá aplikovat každému muži pilulka dle svého výběru jako v Matrixu?
Tudíž červená – uvidí vše skvělé (ženy s make-upem)
Anebo si vybere modrou, aby poznal pravdu, jak skutečně vypadá.
Kterou pilulku byste si vybrali vy v tomto pripade??

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
dubraro

Modrá

1/ Vycházíte z chybného předpokladu, že se ženy upravují kvůli mužům. Tak to ale není, upravují se kvůli sobě a jiným ženám, s nimiž si konkurují.

2/ Takové pilulky v podstatě existují a používají se. Říká se jim drogy a psychofarmaka.

3/ Největším výrobcem drog je náš vlastní mozek. V podstatě jsme stále pod vlivem jakýchsi „drog štěstí a optimismu“. Když jich někdo má méně a začne vidět svět takový jaký je, říká se tomu deprese.

Další odpovědi
anonym

Modrá

Já tak na rozdíl od většiny lidí vidím i bez pilulky.

Cenobita

Červená

Co dodat 🙂