Jak se zachraňují pavouci v době záplav?

Někteří se přece požírají navzájem, někteří spolupracují, to jim asi teče hodně do bot, že spolu vydrží.
viz http://zbynkuv­.blog.cz/1108/in­vaze-pavoku-na-stromech-v-pakistanu

Nejlepší odpověď
beer

Vidíš, že v době záplav se přemisťují na vyšší místa. Pavouků je spousta druhů a liší se mimo jiné právě tím, že žijí/nežijí „kolektivně“ – v jedné síti.
V případě hladu se však běžně požírají všichni, což je důležité k zachování druhu. Třeba i před tou velkou vodou.

Zdroj: Studium

Další odpovědi
Pájo

Tak to vidím poprvé (mimo film)… :O

mosoj

Jako lidi ! Jako lidi !

Beer4Real

tak aspoň mají místní na měsíc co jest :)