zjentek

Jak se zachová vykastrovaný pes potkavší hárající fenu?

Nejlepší odpověď
Drap

Většinou obdobně jako nevykastrovaný. Jen následky žádné nebudou.

Další odpovědi
led

Podľa svojej povahy. Jedno je isté pohlavný styk pre hárajúcu fenu môže ostať bez trvalých následkov.

dodatok:
veľa závisí od povahy psa. nie každý pes je bezohľadne chtivý háravej feny. Sú psy, ktorí so vstýčeným sebavedomím a ľúbostným spevom, trpezlivo čakajú na súhlas feny a sú psy, ktorí sa nepýtajú, nespievajú slová lásky a rovno sa domáhajú svojho prírodného práva, bez ohľadu na to, čí sú plodní, alebo nie…

zjentek

Led, to už řekl Drap ;)

led

Nie úplne, veľa závisí od povahy psa. nie každý pes je chtivý háravej feny. Sú psy, ktorí so vstýčeným sebavedomím, trpezlivo čakajú na súhlas feny a sú psy, ktorí sa nepýtajú a rovno sa domáhajú svojho prírodného práva, bez ohľadu na to, čí sú plodní, alebo nie…