Avatar uživatele
jirka F

Jak se vypořádáváte s nevyžádaným reklamním telefonátem?

Rádi si popovídáte?Nebo hned zavěsíte?

zdroj obrázku: pixabay

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? PepasAvalonu před 1176 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Neznámá čísla vůbec neberu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Bez problému si s kýmkoli popovídám. Má telefonní čísla jsou veřejná.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Rokio

Takový hovor ihned ukončuji. Řeknu, že nemám zájem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Nejdřív se zeptám, odkud mají mé telefonní číslo. Potom řeknu, že lituji, že nic kupovat nebudu, protože zubař byl rychlejší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Pokud mám chvíli času a například neřídím, tak si klidně pokecám. Nikdy nevím, kdo a proč volá. Může to být třebaas placený průzkum (už se mi stalo). Na časté nabídky investování odpovím popravdě že spolupracuji s firmou která se tím zabývá. Totéž energie. Nabídku telefonu mi nedají, protože tarif Vodafone OneNet je moc dobrý.

Upravil/a: Arne1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jáára

Ale jo, vidím kdo volá, mám na to Google telefon, tak buď to zvednu a pokecám, nechám si to všecko vysvětlit a pak odmítnu, nechám se vyřadit z databáze. Jindy zvednu a položím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PepasAvalonu

S nimi se nebavím, buď závěšuji nebo hned řeknu, že nemám zájem. Párkrát se mi stal, že jsem s nimi telefonoval delší dobu. Jedna holka (T-mobile) mě ani nepustila ke slovu, skoro pět minut neustále o něčem mluvila o různých nabídkách, výhodách a mluvila vážně ryhhle, skoor bez pauz mezi větami a pak po těch minutách se na něco zeptala, a já si ani nevybavoval, co všechno řekla a pak čekala, že ji na to něco odpovím. Jindy zase ti prodejci se s vámi baví tak, aby vás do toho nepozorovaně vnutili, nenápadnými otázkami a podobně i to se mi stalo. A jednou jsem jen řekl (opět T-mobile), že bych mohl mít zájem, protože jsem chtěl vědět, co se z toho vlastně vyvine a navíc jsem si říkal, proč nepokecat. No s ničím jsem nesouhalsil a ona (zase ženská) už se hned pak ptala na adresu, kdy by mě zastihla doma a kdy to chci poslat atd. A to jsem chtěl jen vědět, oč jde a ona už chtěla všechno tohle, aby uzavřela nějakou smlouvu.

Na svém osobním mobilu většinou cizí čísla neberu – když nějaký telefonát předem neočekávám. Protože vždy je to nějaká nevyžádaná reklama, marketing, omyl nebo hlavně T-mobile ze soukromého čísla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Arne1

Keplere – tvoje číslo nemá tvůj doktor ? Také se mi stalo že mi volala lékárna, že je nesrovnalost v recepisu.

před 1176 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jirka F

Dobře Keplere, ale co když ti budou volat třeba z lékárny že ti například dali špatně léky.

před 1176 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Tam moje číslo nemají. Vlastně jednu výjimku mám: když očekávám dodání balíčku kurýrem. Jinak si zpětně ověřuju volající čísla, jsou na to webové stránky. Skoro vždy se jedná o otravy, kteří něco nabízejí a taková čísla si hned blokuji.

před 1176 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek