matykakh

Jak se vypíná otravné blikání obrazovky při hovorech?

Odpovědi
elkon

Jaká obrazovka? V hospodě?

Arne1

Můžeš to trochu rozvést ? U jakého telefonu a o jakou obrazovku jde ?
Pokud jde o smartphone, tak tam je taková chytrá vychytávka, če při hovoru se aktivuje čidlo, které zjistí zda je telefou u ucha nebo ne. Pokud je u ucha, tak vypně displej – z prostého důvodu, aby se uchem nechtěně nespustily nějaké další funkce.
Pokud s telefon různě máváš, tak se může stát že to čidlo popleteš. Na druhou stranu, pokud je to čidlo (nebo sklo nad ním) porušené, tak se může stát že obrazovka při hovoru zčerná a rozsvítí se až po ukončení.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

matykakh

Lenovo s5 pro
Ano to myslím ale když si chci při hovoru něco hledat na internetu třeba furt to zhasina
Nejde to vypnout

Mc Merkurion

… říká se tomu spořič displeje >>> a mimochodem, elkon napsal odpověď správně, jestliže se neumíš vyjádřit, pleteš si displej s obrazovkou a zhasínání s blikáním, nemůžeš čekat smysluplnou odpověď …

matykakh

Hahaha jaká asi