Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Jak se Vám líbí tohle video?

Pánové (i dámy) jak se Vám líbí tohle video? Doufám, že to někoho nebude „pohoršovat“.:-)

https://www.an­druvision.cz/tag/ze­ny/

Doplněno na základě připomínek.
Myšleno video s názvem: „Nahé ženské tělo a krása přírody zachycena netradičně dronem s kamerou“
Po zakliknutí odkazu a pak obrázku s tímto nápisem nutno sjet dolů a tam to video je. Důvod uvedení viz diskuze.;-)

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 2133 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Klaproth

V divoké příridě bych očekával také nějakého bobra. Žádný tam není vidět.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Ta příroda je opravdu nádherná!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Jo, líbí se mi moc. Obě. Pěkný holky, dobře natočeno, myslím že tohle dost těžko bude někoho pohoršovat. (Ale já už jsem tolikrát myslel, co se týká jiných… ;) :D :D)

Jen by bylo fajn dát adresu (odkaz) PŘÍMO na to video, ne na článek (y), které si musím rozklikávat a pak přemýšlet, KTERÉ video máš na mysli. To se mi NELÍBÍ! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Pohoršuje mně že chceš hodnocení nějakého konkrétního videa a nenapíšeš kterého. Navíc podle textu u videa mám spíš pocit, že jde o reklamu. Proto se k ostatnímu nevyjadřuju.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
autacek

Jsou to nestoudnice a lezou i tam, kde se nemá. Se divím, že se jim nezatočila na té zřícenině hlava.

Jinak se mi líbí hezká příroda i ženy co si to klidně rozdají i před kamerou, takové vábení jako je tady, to je diskriminace mužské krásy a zneužívání ženskosti, naprosto gendrově nevyvážené.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Omlouvám se že není přímo odkaz na to video, ale jaksi jsem něvěděl jak na to.:-(
Myslel jsem to video o krásné přírodě a ženském těle, natočené i s pomocí dronu..:-)
A stačí klikout na ten úvodní obrázek a pak sjet dolů a tam to video je.
Moc se mit to líbilo, jak ta příroda, zpracování i ta holčina a tak jsem neodolal a chtěl se podělit o pěkný pokoukání.
Dochy, možná šlo o jejich reklamu, ale mi určitě ne. A nechtěl jsem žádné „hodnocení“, pouze jsem chtěl trochu „občerstvit“ tyhle, občas „zoufalé“ dotazy.:-) Proto jsem to „položil“ tímto způsobem.
Keplere, neříkej, že se Ti ta holčina nelíbí a preferuješ pouze přírodu. To Ti jaksi moc nevěřím. 😉
Aliendrone, asi máme stejnej vkus.:-)))

před 2133 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… klikneš na „přehrávač“ >>> YouTube, Stream >>> v tomto případě Vimeo … video se ti otevře v novém okně a zkopíruješ adresní řádek: https://vimeo­.com/197131897

před 2133 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Mc Merkurion – Díky. A zase jsem o něco chytřejší. 🙂 Stahování z You Tube jsem ještě neprováděl.
A využitelné i pro jiné, důležitější potřeby.
Člověk se stále něco učí.;-)

před 2133 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… a to na YT, když klikneš na tlačítko „sdílet“ tak tam máš zaškrtávací políčko „spustit v čase“, takže si najedeš na určitou pasáž, stopneš, tento odkaz zkopíruješ, video se ti spustí v okamžiku, kdy chceš … (se nechlubim, jen rád v rámci původní idee tohoto webu poradím) …

před 2133 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek