Avatar uživatele
kaziszuk

Jak se vám líbí nová nezávislá česká hudební scéna, která začíná vystrkovat růžky?

https://youtu­.be/yyWc-mK9Bl0?t=5

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? janisj před 1285 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… každýmu se líbí něco jinýho, mně se jen zdá, že ta dnešní nezávislá tvorba je furt na jedno brdo, monotónní, bez známky výrazné melodie a zpěv je spíše recitace …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Tak tohle se mi vůbec nelíbí. Melodie žádná a hlavně mi vadí to znásilňování přízvučných slabik. Hnus!

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Mr. Marek

Zvláštní téma klipu. Nějak mě to nezaujalo, není to můj styl. Ale není zas tak špatné, spíše nic nového a originálního. Zpěvák má dobrý hlas.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

Líbí. Zaplať Pánbůh za ni, už těch normalizačních hitů a předlistopadových umělců bylo vrchovatě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Justin1

Ukázka mě nijak neoslovila. Mám rád hudbu s výraznou melodií a výraznými (převážně durovými) akordy v doprovodu a to jsem tam nenašel. Raději poslouchám třeba rokenrol, country nebo jinou několik desítek let starou populární hudbu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janisj

Líbit. Emocionální nářez a video jako z Twin Peaks od Davida Lynche. Hlavně ti „mirajové a jeleni“ už každému lezou krkem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Hmm… takovou polocigošskou scénu už dávno mají třeba Slováci. Tywole CO TO JE? No čobol Rytmus kokot hadra!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Nový příspěvek