Rokio

Jak se vám líbí moje báseň o Carlovi z GTA San Andreas?

Zde je na ní odkaz: https://www.pos­tavy.cz/carl-cj-johnson/diskuse/
zdroj: postavy.cz

Pokud se vám na odkazu nezobrazí, napíšu ji i do popisu otázky.

Kriminálník Carl

Carl je super zločinec,
od jara až po prosinec.
Je to manažer a pilot,
jedná se o pána přírod.
On je skvělý podnikatel
a Los Santos obyvatel.

Odpovědi
Drap

Bt tebo, tak se tím určitě nechlubím, Nelíbí

annas

Vy rozděšlujete složinece podle toho, zda zločin uskutečnil skvětle, nebo krádež třeba zbabral a byl při činu chyený?
Super se nehodí., zločinec, manažér a pilot, nevhodně zařazené ke zločinci. Kdy je pánjem přírody,, myšlenkově nenavazuje podnikatel, Snad jen poslední verš dává smyl.

Snažíte se rýmovat, dodržovat určitý rytmus, ale myšlenky jsou nelogicky spojenjé, takže báseň nedává smysl.

elkon

Výplod žáka prvního stupně ZŠ.

Kelt

Kromě toho, že je to blábol, tak je to i napsáno špatně česky. Od jara do prosince je správně. Dále chválit zločince není nejlepší vizitka