Kepler

Jak se vám líbí Ewa Farna?

Bezpochyby krásná holka s pěkným hlasem a nezakrývám, že i postavou. Žádná rachitida. Velice mi ale připomíná Ivetu Bartošovou. Zpívá o všem a o ničem, nemá charakter ani charisma. Taková žvejkačka. Omlouvám se všem jejím fanouškům.

Nejlepší odpověď
elkon

Nelíbí se mi ani jako ženská, ani její zpěv. A když promluví, taky nic moc.

Další odpovědi
Ametyst

Je docela hezká a má talent. Asi si hodně užila s pražským bulvárem, který je zlý a útočný. Říkala, že v Polsku je mnohem mírnější a laskavější.

Marty Koller

Má Krásnou postavu

Disraeli

Takový neutrál. Moc jí neřeším a nikdy jsem neposlouchal. Vím, že nazpívala „Jaký to je“ k takové té volovině, Ošklivka Katka. Znám taky písničku Ty jsi jako já (kterou nazpívala s dalšími zpěváky). A docela se mi líbí Mám boky jako skříň (která sice není původně od ní, ale to je celkem jedno… Spousta českých zpěváků přezpívala písničky ze zahraničí). Další její hudbu moc neznám a nesleduji.
Docela hezká, i když můj typ to vyloženě není… Nebo jako, líbila kdy?, protože měla docela proměnlivý vzhled. Co se týká vlasů i postavy. Ale nehledě na ten vývoj a změny, tak vždycky působila mile/sympaticky.

Její charakter atd nezkoumám a nehodnotím, protože ji neznám a fanda nejsem, takže vůbec nevím a neřeším.
Lajčik jsem dal nechtíc (pitomé dotýkáče)… Né ze3 by na tom sešlo, ale není to téma, které by mě nějak zaujalo. Takže se stydím. 😂

aliendrone

Jo, líbí, babuchen k pomilování. Mám prostě RÁD, když „je za co vzít“. ;) :D :D https://www.y­outube.com/wat­ch?v=Ozuv4qyraRc

BTW – DĚSÍŠ MĚ! Odkdy k TOMU potřebuješ takové podružnosti, jako „charakter“ nebo „charisma“? :o :(
Ty si koleduješ o zahájení procesu odnětí důstojného a čestného titulu „EROTOCHLÍVÁK“! Vážně usiluješ spadnout z piedestalu LEGENDY a zařadit se do šedé a anonymní „fronty na penál“? :o

Dochy

Nic pro mně. Hlas dobrej, I.B. mi tedy moc nepřipomíná, ale každej máme jiná měřítka. Co se inteligence a projevy týče – teď ji nesleduju, ale v době kdy sama soutěžila ji žena hodnotila, že se z těch kolegů, co byli kolem ní, dokáže vyjádřit asi nejlíp a nejrozumnějc.

zjentek

Hezká byla, než náhle nečekaně přibrala. Teď je to tuctovka, žádný div… jako když zajdu na prajzské po ránu do krámu.

RyuzakiKate

Zpívat umí, ale je mi těžce nesympatická. Ve škole bych se jí bála, určitě by mě šikanovala, vypadá na to :)) Ale vyžrala se fakt jako prase…

Rocker

Pokud myslíš vzhledově,je to normální holka jakých chodí po ulicích spousta.
Co se týká hudby,neposlouchám jí,moc se mi nelíbí.

df

Zpěvačka je dobrá, ale tím, jak urážela soutěžící v Superstar je u mě obyčejná nula, stejně jako Habera a Brzobohaty. Chovali se jako hovada někde v hospodě. Myslím, že Iveta Bartošová, by se takto nikdy nesnížila.