xiperio

Jak se tady dávají palce?

Myslíte si, že tady na webu vám oplatí všichni palec ?Nebo je to dle odpovědí.

Nejlepší odpověď
Drap

Neni v tom žádný řád. U každého je to jinak. Někdo oplácí za palec, někdo za odpověď, někdo palcuje pouze spřízněné duše, někdo kombinuje více kritérií. V žádném případě však nejvíce palců, neznačí nejlepší odpověď. Někdy dokonce je takto ohodnocena chybná odpověď.

Další odpovědi
elkon

Proč by ti měl někdo něco oplácet. Zřejmě jsi nepochopil pravidla. Pokud se ti odpověď líbí, tak dáš palec. Nic na tom není. Není to o tom, zda je odpověď správná, nebo ne. Každý to stejně neumí posoudit.

Pepa25

Podle pravidel má být palcem ohodnocena odpověď, která je užitečná. Podle mě by proto měl odpovědi primárně ohodnotit tazatel (někteří na to ostentativně kašlou) a u těch ostatních je to individuální: osobně hodnotím správné nebo podle mě nejlepší odpovědi.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.