magicm18

HODNOCENI odpovedi.cz

Rekl bych ze lide kteri odpovi na otazku dobre a dostanou palec dolu je NEFER ja jsem zde kratce ,ale kdyz nekdo dava palec dolu i tem lidem kteri maji jiny nazor nez si nekdo predstavuje tak tady preci nemusime byt. TZN.nemusim s kazdym sohlasit,ale jeho nazor vezmu na vedomi.Opravdu se mi nelibi kdyz jsou nekteri co jsou v odpovedch FAJN davani s palcem dolu.Ja davam jen palec nahoru

Nejlepší odpověď
Michal

Ale ty Odpovědi nejsou o tom nefer palci,či jak jste to nazval.To je o poznání jiných lidí ,lépe řečeno jiných názorů. A ten palec dolů ,to je jako v životě,mnohdy věc myslíte dobře,lidi vás stejně odsoudí.

Další odpovědi
Retko

Palce jsou podruzna zalezitost na tomto webu.

Ja davam vetsinou jen zeleny a to hlavne pro to, ze odpoved je spravna nebo aspon dostacujici, abych ocenil snahu druheho. A rovnez proto aby druhy vedel, ze jsem jeho odpovedi porozumel. :)

A cervenymi se vubec nezdrzuju. No time…

roxy52

Já myslím,že tady jsou daleko důležitější věci,než soudit někoho,kdo kam dává palec.

anetadela1

Tohle téma už se tady řešilo. Myslím, že to bylo i horší. Taky si myslím, že palce dolů by se měli dávat pouze za napsanou hovadinu a ne za vlastní názor. Pokud někdo označí správnou odpověď palcem dolů, tak to je člověk, kterým se nedochází odpovídat,ale prudit.....

panenka

taky se mi to nelíbí a už jsem na to zde dvakrát upozornovala taky nedávám palce dolů ale jen nahorů.spíše je to v lidech kteří tady jsou.

trenkyvkině

já si myslim,že by si ten palec mohl strčit každej před tím,než začne hodnotit do zadku..

PS: mimochodem,kdyby se odčítali body za palce dolu , jsem dvěstě v minusu 🙂