Vit Kouba

Jak se stát dokonalým?

Mnoho lidí si myslí že jsou dokonalí, a to je jenom proto že nemají o sobě správné informace nebo se z nich stali pokrytci. Jenom z díla poznáme, jestli je člověk dokonalý, čas má dost času na to, aby poznal, které lidské dílo je dokonalé a které lidské dílo není dokonalé. Pandemie a válka na Ukrajině odhalují to, že nejsme dokonalí, a tak máme problémy které nedokážeme zvládnout, z dálky vypadá mnoho lidí dokonale a z blízka poznáme to že jsou nedokonalí, vše je zde o pokrytectví a protekci.

Odpovědi
Rokio

Nikdo není dokonalý

Nikdo není dokonalý, až na Boha, přírodu, vesmír a kouli. Dokonalosti člověk nemůže dosáhnout.

da ny

Nikdo není dokonalý

Nevím. Nikdy jsem neusilovala o to, být dokonalá. Nikdo po mně nechtěl, abych byla dokonalá. Svého času jsem musela odvádět, pokud možno dokonalou práci. Výrobek (zubní náhradu). I tam se nám občas chybička vloudila, protože lidé nejsou dokonalí.

Vit Kouba

Bůh je iluze, příroda je experiment, vesmír je čas a prostor, koule je kruh atd. jediné co je objektivně dokonalé je to co se nemůže nikdy změnit díky situaci, pokud se něco nemůže změnit díky situaci stává se to axiomem. https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Axiom

Rokio

Vit Kouba: Aha.