termix

jak se stat djem teda jak být dj a co ktomu potřebuju

Odpovědi
KLADÍVKO

stát se djem je docela jednoduché (pro někoho) ale pro někoho to může znamenat i námahu:) nejdříve si musíš koupit přímo přístroj na to určený je to velká „krabice“ se spoustou čudlíků a pak už to jenom zprovoznit podle návodu naučit se s tím
(to máš tak za tejden±) a pustit si na tom tvoje oblíbený písničky,pak skoušet různý triky až ti to bude připadat „ono“ a vlastně je z tebe dj:))

DJ Tapytap

Jak se stat DJ?
Potrebujes na to djsky pult, jehoz cena se pohybuje v dost silenych hodnotach :)
Existujou na to ruzne kurzy, ale pripravte se na to, ze to nebude nic levneho – napriklad intenzivni kurz DJingu (ktery trva pouho pouhych 90 minut) vas vyjde i na 1500 Kč. Samozrejme neni nad individualni uceni, kdy je vasim menotorem internet, avsak pokud si na to neverite, bude navsteva nejakeho DJ kurzu tou nejlepsi volbou. Mimochodem, co se tyce DJ programu – naprikald onen Virtual DJ studio vam vlaste nabizi virtualni verzi DJskeho pultu, takze bez nejakeho toho kurzu DJingu se neobejdete. Avsak pokud si vystacite jen s Googlem a vlastni fantazii, proc ne? Je dulezite se zamerit na jeden urcity žánr, který doopravdy máte rádi. Nelze dělat remixy na něco, co neposloucháte, to je jako kdyby autor hororovch románu chtěl psat pohadky pro děti. Zkratka DJ je umelec a umelci to maji vzdycky tezky. Tudiz hodne stesti na vasi ceste !