Boy 13

Jak se skupina ABBA naučila tak dobře anglicky?

Jak to, že všichni členové Abby umí mluvit plynule anglicky, jako by byli rodilý mluvčí? A jak se mohli naučit tak rychle, když prorazili do světa? Jakto, že ve všech interview ani na chvíli nezaváhali a všemu rozumněli? Lze se opravdu naučit tak rychle anglicky, když je k tomu člověk nucen jako oni kvůli slávě?

Nejlepší odpověď
yuko

Kazdy Sved ci Nor se uci anglicky od 6 let.

Další odpovědi
marci1

Ve Švédsku umí dobře anglicky 54 procent dospělých, v Česku jen necelých 12 procent. To znamená, že ve velkých švédských městech v podstatě nenarazíte na člověka, jenž nemá plynulou angličtinu. 🙂
https://hlida­cipes.org/bid­na-ceska-anglictina-dobre-ji-umi-jen-12-dospelych-ve-svedku-54-muze-za-to-dabing/

ivzez

Žádná skupina (ani ABBA) se nic nenaučila.
Anglicky se naučili její členové.
A dobře se naučili, protože na rozdíl od některých Čechů
nekašlali nejen na angličtinu, ale ani na svou mateřštinu.
Že Boy 13?
(Víš, čím se řídí přívlastek shodný?)