2vk2

Jak se rychle zbavit akné?

Prosím napište mi jak se co nejrychleji zbavit akné.

Nejlepší odpověď
Lucimia

Záleží jak moc silné máš akné a jaká je příčina. Pokud je příčinou pouze špinavá pleť, mastící se, obvyklá v pubertě, pomůže používání přípravků na problematickou pleť – pleťové vody, apod. Pokud to nepomůže, dojdi si na kožní, zaručeně pomůže. Pokud nepomůže ani to, tak bude pravdepodobně přičina v hladině hormonů, která u některých žen může kolísat a dělat problémy celý život. Tam pomůže vhodná hormonální antikoncepce či jiné hormonální preparáty. Každopádně to řeš, ať ti nezůstanou nevzhledné jizvy.

Další odpovědi
panenka

Vyzkoušej pytiol mě po něm pupínek zmizel do rána, ale pro jistotu jsem ho použila i další noc a v pohodě. nikde nic

ReHu

Jak rychle máš na mysli?
Nejlepší je pravidelně (ráno i večer) čistit pleť kvalitními přípravky na tvou pleť. Základem jsou 3 kroky. Čištění-tonitace-výživa.
Nedej se zmást reklamou!!

Bubluška

Souhlasím s Lucimia i ReHu, záleží především odkud se problém vzal. Ale i krásná, čistá pleť potřebuje alespoň základní péči, aby to tak zůstalo…někomu stačí jenom ty přípravky, někomu ne, já osobně začínala s levnějšími z drogerie, nebylo potřeba nic jiného, později se to rozrostlo, začala sem navštěvovat kožního lékaře, ale všechny přípravky pro mě byly příliš agresivní a přehnaně pleť vysušovaly, takže krom hromady pupínků jsem měla navíc ještě šupinky, hrůza! Teď používám hormonální antikoncepci a doplňuji to pravidelnou péčí a nemůžu si stěžovat…je to prostě hodně individuální.

Max Pover

Měl jsem akné a dostanu akné ,když nedodržím pravidla stravování. Základ je léčit příčinu a né nasledek. Nějaké krémy a mastičky příčinu nevyléčí.

Takže vyhnout se mléčným potravinám,omezit sladkosti a čokoládu,nejíst tučné a kořeněná jídla.A to hlavní co pomůže a vyčistí organismus je čaj z pravých čajových listů , jakejkoli zelený nebo tmavý , né nějaké ovocné sračky. Čaj obsahuje hodně antioxidantů a ty čistěj organismus.

Denně vypij tak pět šálku v průběhu dne klidně víc a za týden až dva budeš vidět změnu.

A velkou akné a silné záněty jákékoli včetně zubů používat MMS . Opravdu to funguje, vlastní zkušenost.