Avatar uživatele
2vk2

Jak se rychle zbavit akné?

Prosím napište mi jak se co nejrychleji zbavit akné.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5036 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lucimia

Záleží jak moc silné máš akné a jaká je příčina. Pokud je příčinou pouze špinavá pleť, mastící se, obvyklá v pubertě, pomůže používání přípravků na problematickou pleť – pleťové vody, apod. Pokud to nepomůže, dojdi si na kožní, zaručeně pomůže. Pokud nepomůže ani to, tak bude pravdepodobně přičina v hladině hormonů, která u některých žen může kolísat a dělat problémy celý život. Tam pomůže vhodná hormonální antikoncepce či jiné hormonální preparáty. Každopádně to řeš, ať ti nezůstanou nevzhledné jizvy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Vyzkoušej pytiol mě po něm pupínek zmizel do rána, ale pro jistotu jsem ho použila i další noc a v pohodě. nikde nic

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Jak rychle máš na mysli?
Nejlepší je pravidelně (ráno i večer) čistit pleť kvalitními přípravky na tvou pleť. Základem jsou 3 kroky. Čištění-tonitace-výživa.
Nedej se zmást reklamou!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bubluška

Souhlasím s Lucimia i ReHu, záleží především odkud se problém vzal. Ale i krásná, čistá pleť potřebuje alespoň základní péči, aby to tak zůstalo…někomu stačí jenom ty přípravky, někomu ne, já osobně začínala s levnějšími z drogerie, nebylo potřeba nic jiného, později se to rozrostlo, začala sem navštěvovat kožního lékaře, ale všechny přípravky pro mě byly příliš agresivní a přehnaně pleť vysušovaly, takže krom hromady pupínků jsem měla navíc ještě šupinky, hrůza! Teď používám hormonální antikoncepci a doplňuji to pravidelnou péčí a nemůžu si stěžovat…je to prostě hodně individuální.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Max Pover

Měl jsem akné a dostanu akné ,když nedodržím pravidla stravování. Základ je léčit příčinu a né nasledek. Nějaké krémy a mastičky příčinu nevyléčí.

Takže vyhnout se mléčným potravinám,omezit sladkosti a čokoládu,nejíst tučné a kořeněná jídla.A to hlavní co pomůže a vyčistí organismus je čaj z pravých čajových listů , jakejkoli zelený nebo tmavý , né nějaké ovocné sračky. Čaj obsahuje hodně antioxidantů a ty čistěj organismus.

Denně vypij tak pět šálku v průběhu dne klidně víc a za týden až dva budeš vidět změnu.

A velkou akné a silné záněty jákékoli včetně zubů používat MMS . Opravdu to funguje, vlastní zkušenost.

před 4231 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek