Azeret

Jak se zbavit bedarů v pubertě?

Vymačkávám si je ale pořád tam jsou co s nimi ?

Nejlepší odpověď
Mišús_ik

Musíš si ich stále vytláčať a dezinfikovať.. po puberte zmiznú … na to proste nie je nejaký extra liek..

Další odpovědi
franku

Podívat se na film Klub sráčů,tam je odpověd.

dědapetr

Tady v odkazu neco o problému http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­&q=akn%C3%A9&sa=V­yhledat#852

Zdroj: http://www.zdra­vaplet.cz/

Janča169

Můsíš je vytlačovata potom vydesinfikovat v půbertě to bude velmi težké a myslím si že žádné krémy nepomohou. Tvoje Janča

FOG

Muj kamarad pouzival susene kvasnice,ale to bylo v sedmdes. letech. Jedl je.

jey

TAK TO TEDY NE !!!
rozhodne nemackat, ale :

l lzicka skorice – nejlepe organicke
1 lzicka medu – pokud mozno no pasteurazed

udelat kasicku, nanest a nechat 30–40 minut, oplachnout vlaznou vodou, vysusit a opakovat trikrat denne alespon 2–3 tydny !!! Funguje to skvele – uvidis – budes holka jako kytka !!

Jey

ada111_40

nic to ma kazdy zachvili to prejde to ma v buberte kazdy s tim nic neudelas sory

elektrikář

Napřed si pokožku navhči teplým heřmánkem, pokožka zmněkne, je to mírná desinfekce.Dnes ti poradí v lékarně čím se to zklidní. V mých mladých létech nebyly žádné jiné pomůcky.