Avatar uživatele
anonym

Jak se zbavit černých teček?

Prosím poraďte jak se mám zbavit černých teček na nose a abych za to moc neplatil?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? led, hanny 2 před 4667 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
gnr54

Proč by jste platil! Udělejte si to sám.Dejte do hrnce vodu a až se bude voda vařit,tak si dejte přes hlavu ručník a nahřejte si obličej. Asi po 3 min se utřete,vemte si ubrousek a v pohodě před zrcadlem vymačkávejte.Lépe podebrat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

dobré je připravit si nápar z heřmánku a,dobře si napařit obličej a po té vymačkat

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Adula.57

Po horké vaně nebo sprše, ale horké a ne ledové si po nich přejet nehtama. Černé tečky mám bohužel taky na nose a tohle je vždy účinné a nos je hladký, nebo na internetu jsem četla že si do misky dáš mléko a puding. Potom na chvilku do mikrovlnky a až to bude bublat tak vyndat. To jsem zkusila ale když se to má potom dát na obličej, je to moc horké a schladit to nejde…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HOMER

Jakýkoli peeling,např. cukr krystal v medu nebo ve vodě a vyčistit podobně jako normálním tekutým mýdlem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Nejlepší bude,když se svěříte do rukou kosmetičky,protože pokud si to budete neodborně mačkat sám a následně neošetříte desinfekcí,může vzniknout infekce.Zjistěte si ceny a jednou za čas ty peníze obětujte!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek