Co dělat pro to, abych měla čistou pleť?

Nejlepší odpověď
kropitko

No a já bych k tomu přidala i stravu,na té taky hodně záleží.

Další odpovědi
BEAES

Doporučuji i čistící masku, dobré jsou slupovací, vytáhnou nečistoty z pórů.

Kostík

Nevím kolik je Vám let, ale určitě v každém věku velice dobře pomáhá ALOE, mám tento kaktusík doma a jednou asi za čtrnáct dní si kousek odstřihnu, rozříznu a tou gelovou hmotou si vyčistím pleť, pak bych poradila čaj z kopřiv, kopřiva čistí krev, čistá krev, čistá pleť a také záleží na Vaší životosprávě ta má na pleť také velký vliv.

ReHu

V každém věku, tedy cca od puberty, čištění. Výživa se pak liší podle věku.
Základem jsou 3 kroky.

  1. čištění
  2. tonizace
  3. ve dne ochrana, v noci výživa

Určitě pomůže i pitný režim. Toto ve stručnosti. Pokud chcete informací více, raději mailem.
R.
.............­..............
Čistící masky apod jsou dobré, ale je potřeba vědět jak často používat. To se liší typem masky a typem pleti.

Michálek1245

Dobrý den, odpovídám i přesto že jsem muž, ale stejně si myslím, že k tomu mám co říct. Kdysi jsem dělal dvoje prázdniny jako brigádník pokrývače na střeše. Sluníčko, vítr, prostě pro pleť docela zápřah. Já jsem používal krémy na unavenou pleť od https://petra­souckova.cz/ka­tegorie/pece-o-plet/kremy/kremy-na-unavenou-plet/ a ty mi ji pěkně hydratovali a troufnu si říct, že po těch prázdninách i zachránily. 😉