Avatar uživatele
Boy 13

Pomuze spravna strava od akne a mastne pleti?

Dobry den, chci se prosim vas zeptat, zdali pomuze spravna strava od akne. Aknem trpim uz cca 6 mesicu a byly casy, co jsem se bal na sebe podivat do zrcadla. Nicmene, kdyz jsem si zacal kazdy den rano a vecer cistit plet pletovo vodou, tak pupinky pomalu zacaly mizet a kdyz jsem zacal jist vice ovoce a zeleniny a pit koprivovy caj, tak pupinky jsou skoro pryc a akne uz mi temer netrapi. Ale co mi trapi je takova stala cervena barva pleti, rozsirene pory a mastna plet, hlavne v oblasti cela. Prosim, jak se zbavim zacervenani, rozsirennych poru a stale mastne pleti? Dekuji moc za rady.

Zajímavá 0 před 1844 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Malvína

Ano, je to možné. Povrch kůže je často zrcadlem životního stylu. Pít hodně vody, málo sladkého. S doléčením kůže bych se svěřila odborníkovi a navštívila kožního/kosmetičku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kepler

Za akné sice můžou i hormonální změny během puberty, ale hlavně strava. Přesvědčil jsem se o tom, když jsem byl nějaký ten týden v nemocnici a stravu určovala dietní sestra. Pleť byla bezvadná. Jakmile jsem se vrátil k obvyklým stravovacím návykům, bylo vše zpátky. Kosmetika je na prd, musí se jít po příčině.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Jen s tím trošku nějak něco dělej, ať máš dobrý pocit, žes to neignoroval, ale jinak nejlepší lék na akné je čas. Prostě to po pubertě zmizí samo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Beta2308

Výskyt akné způsobuje hodně čokoláda. A zdravá strava by mohla vaše problémy vyřešit.

Upravil/a: Beta2308

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JulkaBulka

Mě pomáhá koloidní stříbro. Můžete si objednat dvě láhve. Jedna se pije a druhá natírá. Já používám jen to na natírání.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dagmarj

Úprava stravy, vitamíny, minerály, něco tělu chybí, zkontrolovat kyselinu v těle.

před 1827 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek