Avatar uživatele
Noeli

Jak se rozhodnout na jaký obor?

Nemůže se rozhodnout jestli mám jít na pekaře nebo cukrářku. Tak se chci zeptat jak jste si vybrali obor vy?

Zajímavá 0 před 887 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Justin1

Neumím porovnat, ve kterém z těch oborů si víc vyděláš, ale viděl bych to spíš na pekaře. Pekař vyrábí základní potraviny pro každodenní život, tudíž je víc potřebný než cukrář.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kurec

Na random.org zadat jako minimální číslo 1 a maximální číslo 2 a pak to nechat vygenerovat a to co ti to vygeneruje pak rozhodne o budoucnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

To musíš vědět ty, co tě baví, poraď se s rodiči, tady tě nikdo nezná, nemá smysl se tu ptát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JežíšKristus

*který

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

To jsou natolik příbuzné obory, že je to skoro jedno.
Já jsem věděl dobře, co chci studovat, jenže tehdy byla jiná doba. O tom, co budou děti moci studovat nebo se vyučit, rozhodovaly politické postoje nebo původ rodičů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lgee

Z otázky neni zrejme zda si holka či kluk (pekar/cukrarka) pro holku je lepsi cukrarka pro kluka pekař, pokud práci nechceš dělat, je to jen na studium a budeš pokracovat dál tak bych si vybral to co je jednoduší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Pekař peče pořád, ale cukrář, pokud je dobrý tak mi může v určité době hodně přivydělat. Ale na druhé straně ušetříte za pečivo. A pak chleba se nepřejíš, ale cukroví ti možná poleze krkem. A taky zvaž, kde bys měla místo, jak je to daleko a pod. Rozhodnout se musíš sama.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek