Bluebay

Který obor/střední školu zvolit, když chci pracovat s počítačem?

  • V budoucnu chci dělat s počítačem. Grafiku nebo programování. Jsem v 9. ročníku ZŠ. Známky mám skvělé.
  • Jsou na grafiku potřeba talentové zkoušky? Vím, že bych je nezvládl.
  • Potřebuji tedy tak trochu poradit s výběrem oboru nebo střední školy, jaké máte zkušenosti, a tak.
  • Moravskoslezský kraj, nejlépe Ostrava.
  • Školy jsem viděl, ale stále nevím kterou. Navíc na přihlášce musí být 2 školy.

Chápu, že na školu, na které chci studovat bych měl rozhodovat já, jen kdyby se našlo pár lidí, kteří by byli ochotni mi s výběrem školy pomoct a zjednodušit mi to. Děkuji, že jste si pro mě udělali čas.

Dole vyberte z několika škol, která je podle vás nejlepší.

Odpovědi
UltraFan

Střední škola informačních technologií - SŠINFOTECH (F-M)

A byt tebou,tak si vyškrtnu tu obchodku
, pokud nechceš dělat „kancelářskou krysu“ 🙂

lexx

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky - Kratochvílova

nebo Střední škola elektrotechniky a strojírenství Havířov, máš to blízko Ostravy, někdy budou mít den otevřených dveří, můžeš tam zajet, prohlídnout si učebny, pohovořit s pedagogy i studenty…

chachar1922

Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky - Kratochvílova

Rokio

Je jasné, že Obchodní akademie zde nemá co dělat. Ideální je samozřejmě obor informační technologie.