Katherine03

Jak se přenáší číslo na novou simku?

Mám novou SIM kartu s jiným tarifem, ale pořád stejný operátor (Vodafone) a chci si nechat své staré číslo, jak ho přenesu na novou simku s jiným číslem?

Nejlepší odpověď
Edison

A co Ti řekli u operátora, co??? Kvůlik změně tarifu netřeba měnit SIMku. Kvůli změně čísla taky ne. Jen při změně operátora. Tak nějak nechápu, proč novou SIM. Kde a jak byla pořízena? Přeci pokud chci jiný tarif, jdu přímo k operátorovi a on všechno zařídí.

Další odpovědi
nyjono

Nějak nechápu, co řešíš.
Pokud už máš nějakou novou další sim, tak ta už své číslo má.
Pokud chceš pouze jiný tarif, stačí zavolat Vodafon. Z té původní sim, nejlépe.

Dochy

Nová SIM s jiným tarifem je Ti naprd pokud chceš nechat číslo. Měls chtít jen změnu tarifu, kvůli tomu se simka nemění. Pokud bys potřeboval novou sim, operátor Ti ji může vydat na počkání Alespoň v O2 prodejnách určitě mají simky které mohou na počkání spárovat s existujícím číslem (jednou jsem jim tam přinesl SIM kterou mi rozkousal kluk). Aktuálně máš podle všeho dvě SIM karty s dvěma tarify za které budeš muset platit.

Mc Merkurion

… naprosto normálně >>> dojdeš na operátora / pobočku a řekneš, že chceš zachovat číslo … toto jsem řešil, když stará simka přestala fungovat, vyfasoval jsem jinou a přenos čísla proběhl okamžitě a bezplatně …