dust8

Jak se přemoct a uklidit větší nepořádek v pokoji, když to musí stihnout, než se vrátí mamka?

Nejlepší odpověď
Ametyst

K tomu mám určený proutěný koš s víkem, jako poslední záchranu. Hadříky nahážu do koše, a půl úklidu je hotovo.

Další odpovědi
agentpv

prostě všeho zanechat a ZAČÍT pomalu uklízet – jedna věc, druhá, třetí, … no a nakonec zjistíš že je úklid docela rychle hotový a že to nebylo tolik náročné…

cappuccino

Nekdy staci vypnout PC a intenzivne se venovat uklidu!! Budes prekvapeny, jak rychle to zvladnes!

paul1

Nedělat ho ve větší míře . Menší nepořádek je snadno skliditelný, nebo nakonec může i zůstat tak, jak je, někdy to zvyšuje útulnost.