Michal Kole

Jak se přeloží do angličtiny?" Platit za záchod nebudu, to se raději vyprázdním u stromu v parku.

Nejlepší odpověď
quentos

I'm not going to pay for the toilet – I'd rather unburden myself near a tree in the park.
Doplňuji:
terry: Michal na rozdíl od jiných už zjistil, že překladač ti to přeloží, jako když černý massa Bob trhat bavlnu…

Další odpovědi
terry

Už ses ptal na lampárně?
Nebo si větu zadej do překladače.
A.....někde může být vyprazdňování u stromu v parku trestné.
Doplňuji:
quentos – vím, že překladače jsou dost omezené, ale také si neumím představit Michala, že by byl někde, kde by tuto větu potřeboval v angličtině použít.

anonym

a černý massa Bob netrhat bavlnu?

V Británii je močenie na verejnosti priestupok.
Minimálna pokuta je 500 libier záleží od mesta.

V Taliansku je to dokonca kvlifikované ako verejné pohoršenie a obťažovanie, čo je trestný čin, a k tomu vás policajti pekne zmlátia.

Mimochodom, s poplatkami na verejnom WC som sa v Británii ešte nestretol.
Pekné čúranie, lakomče.

cochee

Jste se skoro všichni zbláznili, co to tu řešíte? Otázka zněla „Jak přeložit…,“ nikoliv „Kde je trestné srát ve křoví?“. Už se nedivím zdejším mazačům!

štamgast

I will not pay for the toilet, I will rather pee near a tree in the park.

quentos

štamgast. „I will rather“ se neříká, navíc zde je jednoznačně lepší použít vazbu „be going to“ namísto „will“ (záměr + blízká budoucnost)

briketka10

:O))

quentos

krikri, přestupek je to i u nás…