Kryšpín

Jak se pozná rozzuřený mravenec?

Ex politik Tlustý nazval ČR rozzuřeným mravencem a o výsledku válku údajně rozhodnou mocnosti. Mám na zahradě několik kopečků mravenišť a nerad bych přišel k úhoně, rovněž je mravenců několik druhů kteří se nejvíce rozzuří a které lze považovat za mírumilovné.

Odpovědi
Rokio

Obvykle jsou to červení mravenci. Ti jsou agresivnější.

Pokud třeba podpálíš mraveniště, tak se jim to určitě líbit nebude.

Pepa25

Vím, jak se pozná zbytečný politik, který se po ukončení funkce raději nějak schová a začne se projevovat až po 10 let, což náhodou odpovídá nejdelší možné promlčecí lhůtě ekonomických kauz – je to například Vlastimil Tlustý.

Kryšpín

Je zapotřebí zastrašit RF jak pravil generál, 24 kousků F35 Leopardy dále ještě věřím že madam Černochová zajistí obranu proti balistickým střelám na které F35 nestačí.
Na př. Luxenbursko má 18 stíhaček takže naše armáda bude silnější.