Michal Kole

Jak se organizátoři hudebních festivalů, chrání, aby lidi nenatáčeli koncert ?

Kvalitně natáčet dnes zvládne i mobil a ten se pronese bez problémů a zakazovat mobily jen kvůli tomu, že má foťák a kameru je zcestné.

A když je někdo uprostřed davu tak ani není pořadateli vidět.

Na koncertech jde spíš o zvuk, tak může mít mobil v kapse a není vůbec vidět, že se natáčí. Na 32 GB kartu se toho vejde …

Nejlepší odpověď
Drap

Mají své pořadatele. A nahrávka na festivalu na mobil by byla značně nekvalitní. Ale to je přece tobě uplně jasné.