Avatar uživatele
AmazedWolf

Jak se odvolat proti rozhodnutí Facebooku?

Mám podezření, že FB při cenzuře mého komentáře a následné blokaci profilu postupoval v rozporu s jejich pravidly komunity. Požádal jsem o znovuověření, ale FB jen potvrdil svůj předchozí verdikt.
Je možné, abych se spojil s nějakým zaměstnancem a řešil to s ním? Pokud to není možné, myslíte si, že má fyzická osoba nějakou šanci vyhrát soudní spor s touto nadnárodní korporací?

Zajímavá 0 před 1514 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Edison

Soudní? Uvědom si, že z žádného práva nevyplývá žádný nárok v tomto smyslu. Soudit by ses mohl např. v případech porušení ochrany dat z jejicj strany. Ale tohle… Obrátit se na jejich pracovníka… no nevi, co bys asitak čekal. Ani netušíme, co to bylo za komentář, jaká pravidla jaké komunity jsi měl porušit a čím.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

To je „půvab“ globalizace, aby jedinec neovlivnil vůbec nic, natož našel sídlo nadnárodní firmy, která nechce patřit nikam, protože nechce nikde platit daně. Cenzuru mohl udělat i počítač pomocí klíčových slov.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aliendrone

Otroci si jiné zacházení nezaslouží, dobře ti tak. Chtěls to, dobrovolně odsouhlasil, tak si nestěžuj a kušuj! Soudit se můžeš třeba až na lampárně, prd ti to bude platné. (jen advokáti budou mít radost z tučného palmáre)

Navíc ti uniká fakt, že nemuselo jít o cenzorní zásah samotného FB, ale od našich vlastních institucí (např. čestapa), které mají v gesci posuzování „nebezpečnosti“ přípěvků (v souladu s VLASTNÍ – tedy naší – státní legislativou). Nebo opravdu nevíš, jak to funguje na národní úrovni? :(

Každopádně tvé šance vidím na limitně se blížící nule. ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Blokaci i odvolání vyřizuje automat. Jediná obrana je nechodit tam. Lidé se dost houfně přesunují na VKontakte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cold fire

Mám úplně to samé … z ničeho nic jsem dostal BAN… Založil jsem si tedy nový FB a ten vydržel ani né 24 hodin … (nepostnul jsem ani jeden příspěvěk ani komentář nic) !! automatická odpověď od FB

„Z bezpečnostních důvodů bohužel nemůžeme uvádět další informace o důvodech, proč jsme váš účet deaktivovali. Toto rozhodnutí je konečné. Děkujeme za pochopení.
 “

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek