Jak se objednat k urologovi nebo ke kožnímu na kontrolu přes doporučení obvodního lékaře?

Jak se objednat k urologovy nebo ke kožnímu na kontrolu, přes doporučení obvodního lékaře?

Bez nějakého poplatku, hrazené pojišťovnou.

Nejlepší odpověď
ivzez

Telefonicky, osobně nebo prostřednictvím internetu, poslední možnost
ale nenabízejí všichni lékaři. (Já se objednávám telefonicky.)

Další odpovědi
Dochy

Jako všude jinde… Buď si tam dojdeš a domluvíš se se sestřičkou, nebo tam zavoláš a domluvíš se se sestřičkou…

Drap

Přímo se domluvit, popřípdě telefonicky, někde lze dohodnout i elektronicky.

Edison

… u okýnka…

Doplnění pro nechápavé: Domluvit se u okýnka… 😁

anonym

Edison si zas šňupl, všude vidí okénka

Edison

Ono se toho moc jinýho, než se domluvit, dělat nedá…

Dochy

Mno jo, ale stejně je tvá odpověď trochu… na nic. Za posledních 20 let jsem v našem zdravotnictví s někým přes okýnko mluvil snad jen jednou… Na jakési poliklinice zastupující mého nepřítomného lékaře jsem po absolvování všech vyšetření šel ke spec. okýnku zaplatit stovku za CRP test 😉

Tak mám jisté pochybnosti jestli se v daném případě Kevin k nějakému okýnku dostane.

Edison

Tady u nás to funguje. Vyzkoušeno…

anonym

Edison, ptám se kde ? Čti pořádně. ;)

aliendrone

Techncká – ať čtu jak chci, ptáš se JAK,nikoliv KDE. ;) :)

anonym

No vždyť jo, ptám se snad kde? NE! ptám se jak..

aliendrone

Jo táááák! Hmm, to bude tím vedrem, komunikace mezi laloky je prostě přetížená, no! ;) :D :D

Dochy

jsem rád že jste si tu tak hezky popovídali 😉