Avatar uživatele
Gami.Pet

Jak se nejrychleji uzdravit?

Jsem nemocná, mám kašel asi tři týdny a antibiotika od doktorky mám něco jako hnisavá rýma nebo zánět dutin či co, prostě jsem měla ucpané dutiny tak jsem nemohla smrkat a to mi teklo do průdušek proto tak dlouho kašel, hlavně po ránu.
Občas zvýšenou teplotu, chci se moc uzdravit, jsou prázdniny a já je nechci proležet doma, jak to udělat abych byla už zdravá?
Děkuji za rady :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3562 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Jdi okamžitě k jinému lékaři. Ten tvůj totiž patří k těm lajdákům, co dávají stále antibiotika, ačkoliv máš třeba virální chřipkové onemocnění.

Ale nechci malovat čerta na zeď, jen musíš brát lékaře s rezervou, ono existuje i pár takových co skutečně léčí, ale najdi je !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
postcd

zkuste být v teple, dodržet ty antibiotika, jíst vitamin C (v zelenině, ovoci, třeba kysané zelí, ale to kupované je obvykle přesolené až je nechutné), dále přestaňte jíst pečivo a omezte mléčné výrobky. každý den sníst alespoň 2 strouzky česneku a také více cibule. v rámci možností si navykněte cvičit a chodit na čerstvý vzduch
Doplňuji:
čerstvá zelenina, cibule sirová, zvýšený pitný režim, ideálně horké, třeba bylinný čaj na průdušky apod.

Upravil/a: postcd

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
www

Nejrychleji se uzdravíš, pokud se budeš striktně řídit pokyny studovaného lékaře !
Zde se můžeš dovědět jen babské rady, alternativní (čínskou ap. medicínu) postupy, které pomohou díky placebo efektu jen nepatrnému zlomku populace.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Avatar uživatele
led

Dodržuj pokyny ošetrujúceho lekára a hlavne chci sa uzdraviť.
Nielen lieky pomáhajú, ale aj samotná snaha chcieť sa vyliečiť, urobí pre zdravie veľa. Ak je človek pasívny pri svojej chorobe, liečenie predlžuje.
PS.
Aj keď je to babská rada, prax ju potvrdzuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

Rychle stonat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek